רמקולים מוגברים

מתעניינים במוצר מסויים? חייגו עכשיו: 03-9525258

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. ציוד הגברה
  3. /
  4. רמקולים מוגבריםזוכרים את התקופה שבה היה בלתי אפשרי לדבר במקומות בילוי בהם יש מוזיקה? תקופה זו חלפה – עברה לה בזכות הרמקולים המוגברים! חברת עולם הסאונד מספקת לכם מוצרים מתוצרת מיטב היצרניות, ודואגת להתאים את הרמקולים לצרכים שלכם.


רמקולים מוגברים - למה דווקא עולם הסאונד?

• אנשי מקצוע בעלי ידע רב בתחום ההגברה והתאורה
• מבחר מוצרים חדישים ומתקדמים מתוצרת מיטב היצרנים
• זמני אספקה קצרים של המוצרים
• ייעוץ מקצועי, המאפשר לכם לבחור טוב יותר את המוצרים הטובים ביותר


מהם רמקולים מוגברים?

רמקולים מוגברים הינם המילה האחרונה בתחום הסאונד. מוצר זה שונה עקרונית מהדור הקודם בכך שלכל רמקול יש מגבר פנימי, המאפשר לכוון את עוצמת הצליל עבור כל רמקול באופן פרטני. בדור הקודם של המוצרים הללו השליטה על עוצמת הסאונד הייתה מרכזית, כך שכל הרמקולים פעלו באותה עוצמה. החידוש בתחום נעוץ בכך שאפשר למעשה להגביר את עוצמת הצליל במקומות בהם זה דרוש, כלומר ברחבת הריקודים, ולהחליש באזורי הישיבה.


רמקולים מוגברים אקטיביים - משנים את תרבות הפנאי

רמקולים מוגברים משנים לטובה את כל תרבות הפנאי, שכן כיום ניתן לנהל שיחה נעימה גם בחתונות ובפאבים, שנחשבו בעבר למקומות רועשים בהם בקושי אפשר להחליף מילה. כיום כל אולמות האירועים, הפאבים, הברים ומועדוני הדנס הנחשבים ביותר עוברים להשתמש ברמקולים מוגברים.

חברת עולם הסאונד מביאה אל קדמת הבמה את המוצרים הטובים והמתקדמים ביותר. אצלנו תמצאו מבחר גדול של רמקולים מוגברים, המתאימים למגוון צרכים ועבור כל אנשי המקצוע בתחום. אנו נעזור לכם לבחור את המוצר המתאים ביותר עבורכם. הרמקולים שלנו ישפיעו במידה רבה על הצלחתכם המקצועית, ואנו מספקים לכם את כל הכלים הדרושים להצלחה מסחררת.
logo בניית אתרים