מיקרופונים

מיקרופונים מקצועיים לכל מטרה!
לפרטים נוספים חייגו 03-9525258 או צרו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. ציוד הגברה
  3. /
  4. מיקרופונים


עולם הסאונד גאה להציג בפניכם את מחלקת המיקרופונים שלה, בה תוכלו למצוא מכשירים איכותיים ומותגים מתוצרת החברות המובילות בעולם.

מיקרופונים דינמיים

מכשירים בעלי רגישות נמוכה באופן יחסי לאחרים, ולכן משמשים בדרך כלל לקליטת צלילים חזקים ממרחק קרוב. מכיוון שהם מותאמים לקליטת עוצמות גבוהות של לחץ הקול (SPL), הרי שמשתמשים בהם הרבה פעמים כדי לקלוט צלילים חזקים הבוקעים ממגברים של גיטרות חשמליות או מכלי הקשה שונים. גם זמרים משתמשים בסוג זה בהופעות חיות, וזאת לא רק בזכות מחירם הזול ביחס לאיכות הגבוהה, אלא בעיקר משום שהם רגישים פחות למשבי רוח וממשיכים להעביר את הסאונד באיכות טובה גם בהופעות המתקיימות בחוץ.

מיקרופונים קיבוליים / שטח (קונדנסרים)

נקראים כך משום שפעולתם מתבססת על שינויו של הקיבול החשמלי, שחל כתוצאה מגלי הלחץ של הקול. מכשירים אלה מורכבים ממברנה דקה שצידה האחד מצופה זהב או ניקל שיכולה לנוע, ואשר מורכבת בקרבתה של לוחית אלקטרוסטטית אחורית. גלי הקול שפוגעים בלוחית משנים את הקיבולת שלה והשינוי נקלט במכשיר שמתרגם את אות הסאונד ומגביר אותה. בזכות הצליל החלק והסאונד הברור שהם מפיקים, מכשירים אלה מיועדים בדרך כלל לצורכי הקלטה. לעומת מקביליהם הדינמיים, מיקרופונים אלה אינם עמידים בפני פגעי מזג האוויר, ואם משתמשים בהם בחוץ יש להגן עליהם מפני גשם ולהשתמש במגני רוח ייעודיים.

מיקרופונים אלחוטיים

משמשים בדרך כלל להופעות חיות וזאת משום שהעובדה שאין להם כבלים שצריך לחבר למגבר מאפשרת לזמר לנוע בחופשיות על הבמה ובעצם – בכל מקום שרק ירצה, כל עוד יש תשדורת בין המכשיר למקלט. יש לקחת בחשבון שגם המשדר וגם המקלט צורכים סוללות, ולכן, כשמופיעים על מיקרופונים כאלה יש לדאוג לסוללות רזרביות מתאימות.

מיקרופונים אולפניים

מכשירים ייעודיים להקלטות, המאופיינים בדרך כלל בקליטה טובה של מנעד צלילים רחב, החל מהנמוכים ועד הגבוהים ביותר. חלקם הגדול הם בעלי הגבר ליניארי גבוה, כך שאם משתמשים בהם ניתן לוותר על שימוש במיקסר וכך גם למנוע רעשי הגברה וגם לחסוך בעלויות. מתאימים מאוד לתפקידי שירה.

המומחים לשירותכם

אם אתם צריכים מיקרופונים, הצוות המקצועי של עולם הסאונד ישמח לסייע לכם במציאת המכשיר המתאים לצורכיכם. הנכם מוזמנים להתרשם מהמבחר, גם כאן באתר וגם בחנות עצמה, וליהנות ממוצרים מהשורה הראשונה בעולם המוזיקה, שיגיעו אליכם עם אחריות מלאה.
logo בניית אתרים