מערכות קריוקי

ציוד קריוקי קונים בעולם הסאונד

לקבלת מידע נוסף אודות ציוד קריוקי מקצועי וביתי חייגו 03-9525258

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. ציוד הגברה
  3. /
  4. מערכות קריוקי

בעולם הסאונד תוכלו למצוא ציוד קריוקי מקצועי, החל מערכה לשימוש ביתי שתאפשר לכם לפצוח בשירה עם כל בני הבית, ועד לערכה מקצועית באיכות גבוהה, שתאפשר לכם לקיים אירועים בכל סדר גודל ותגרום לאנשים לשיר. טכנאי הסאונד המקצועיים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת ציוד קריוקי מתאים לצורכיכם.


ציוד קריוקי - הערכות שלנו:

כולם יודעים שקריוקי זה כיף. גם מי שלא יודע לשיר בצורה מקצועית, אוהב לקחת מיקרופון ולהופיע מול קהל תומך (!) ומפרגן. לכן, אין כמו לארגן את כל החברים לערב מיוחד, עם ציוד קריוקי מקצועי, ולשיר ביחד ולחוד עד 

השעות הקטנות


ציוד קריוקי - כל האפשרויות פתוחות

מערכות הקריוקי שתמצאו בעולם הסאונד מאפשרות לכם להשמיע את המוזיקה בלבד או את השיר כולו תוך החלשת קולו של הזמר, כך שכל אחד יכול לשיר – גם אם מעולם לא החזיק מיקרופון ביד. הרמקולים איכותיים, עוצמת הסאונד מצוינת, ואין ספק בכלל שמחכה לכולם יופי של ערב


ערכת קריוקי באחריות מלאה

 עולם הסאונד משווקת ערכות קריוקי מקצועיות מתוצרת החברות המובילות, במחירים אטרקטיביים ובאחריות מלאה למשך שנה. הנכם מוזמנים להגיע אל אולם התצוגה שלנו, להתייעץ עם טכנאי הסאונד המנוסים,

ולרכוש את הערכה שמתאימה ביותר לצרכים 

התכונות המיוחדות של המערכת הקריוקי

● קל לקחת לכל מקום - נתחיל מכך שמאחר שמדובר על מערכת קריוקי ניידת, הרי שקל לקחת אותה לכל מקום. מבחינה זו, אם אתם עוסקים בהנחיתי ערבי קריוקי בתור מקצועי, מדובר על מערכת שהיא ממש חובה. רוב מנחי הקריוקי לא עושים זאת במועדונים - אלא עוברים ממקום למקום. אפשר היום לערוך הרי ערבי קריוקי גם בבתים פרטיים, בחצור, באולמות שונים, ועוד. ברגע שלכם יש את הציוד שלכם בערכה הניידת - אפשר להתחבר איתה לכל מקום, ולנהל את הקריוקי בהצלחה רבה. יודגש שכמובן שאפרש לבחור בציוד קצת יותר כבד כדי לקבל איכות סאונד משופרת, אבל בכל מקרה, קל יחסית למצוא את האיזון שיתאים לצרכים שלכם.
● מה הערכה כוללת? - יש כמובן הבדלים בין ערכות הקריוקי השונות, אך ברמה הבסיסית ביותר מערכת קריוקי ניידת צריכה לכלול את הדברים הבאים: לפחות רמקול מוגבר אחד, צמד מיקרופונים (עם חיבור בכבל או אלחוטיים), מיקסר לשליטה על ערוצי הסאונד, וכמובן אפשרות לחיבור לנגנים חיצוניים. כמובן שבחברת עולם הסאונד, תוכלו למצוא ערכות מגוונות מאד של קריוקי, כך שאפשר למצוא אותן עם תוספות שונות ועם התאמות מיוחדות לצרכים שלכם.
● האם אפשר למצוא ערכות ביתיות? - בהחלט כן. אנחנו מוכרים באתר גם מערכת קריוקי ניידת שיכולה להתאים לצרכן הביתי. מדובר על מערכות קטנות יותר וכמובן גם זולות יותר. אפשר לקנות אותן במתנה לילדים שלכם או לחברים - וכך הם ייהנו משירת קריוקי מתי שהם רק ירצו. כמובן שיש באתר שלנו גם מערכות מקצועיות יותר ויקרות יותר, אשר יכולות להתאים למי שעוסק בתחום.
● לשכור או לרכוש? - חברתנו מציעה לכם לשכור או לרכוש את המערכת הניידת. הרכישה כמובן מתאימה למי שעושה שימוש קבוע במערכת, למטרות פרטיות או למטרות מקצועיות. עם זאת, אפשר שתרצו להפיק אירוע קריוקי פרטי וחד פעמי - ואז כמובן יהיה משתלם עבורכם לפנות אלינו, ולשכור את המערכת לערב אחד.

נותנים לכם את כל השירות לקראת האירוע בעזרת מערכת קריוקי מקצועית

לא משנה אם זה קבוע או חד פעמי, למטרה מסחרית או פרטית - בכל המקרים הללו לחברת עולם הסאונד יהיו המערכות הטובות ביותר לקריוקי. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר, ונספק לכם את המערכת המושלמת.

  

 

לחץ פעמיים לעריכת הטקסט

לשהמערכות הטובות ביותר לקריוקי. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר, ונספק לכם את המערכת המושלמת.


 

logo בניית אתרים