בידורית

רמקול המכיל מערכת הגברה שלמה, שמאפשרת לכם לקיים אירוע עם סאונד מצוין גם במקומות בהם אין אפשרות להתחבר לחשמל!

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. ציוד הגברה
  3. /
  4. בידורית


בידורית, אז מה היה לנו שם?

כמה פעמים רציתם לארגן אירוע בטבע שכולל מוזיקה טובה או קריוקי מנצח, וויתרתם על הרעיון רק כי לא היתה לכם אפשרות לחבר את מערכות השמע והמיקרופון לחשמל? מהיום אפשר להגשים את החלום וליהנות מאירוע מושלם גם ללא נקודת חשמל.

עולם הסאונד גאה להציג בפניכם בידוריות מסוגים שונים, המיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם בתחום ומאפשרות לכם לשמוע ולהשמיע יופי של סאונד – בכל מקום:

המערכת הקלאסית – כוללת רמקול, מגבר, מיני מיקסר, מיקרופון, נגן קובצי MP3 מדיסק און קי וסוללה נטענת. כל אלה מגיעים בתוך קופסה מעוצבת על גלגלים, המאפשרת לכם לשאת אותה לכל מקום בקלות ובנוחות.

המערכות המשוכללות כוללות, בנוסף לכל האביזרים הכלולים בדגם הקלאסי, גם מיקרופון אלחוטי, אפקט שירה, אפשרות לחיבור אביזרים נוספים (מיקרופון מדונה, גיטרה, אורגן, מחשב), אפשרות להשמעת דיסקים, כפתור לכיוון לצליל בס ועוד.

רבים מאתנו מדמיינים מערכת הגברה בתור מערכת גדולה ואימתנית המורכבת ממספר גבוה של רמקולים, מגברים, מיקרופונים, מיקסר, נגנים שונים, ועוד. אולם, כיום הדבר לא חייב להיות כך. יש כיום שוק גדול מאד אשר הדרישה בו היא דווקא למערכת הגברה קטנה וצנועה יותר, אך עדיין יעילה, איכותית ונוחה. בדיוק מהסיבה הזו, אנו רואים יותר ויותר אנשים בארץ אשר נעזרים בבידורית כדי לקבל הגברה ניידת וטובה. אבל מהי בדיוק בידורית וכיצד היא עוזרת לנו? הבידורית נראית במבט ראשון כמו רמקול עצמאי. הגודל שלה הוא בינוני ומגיע עד לברכיים של אדם בוגר. ניתן לגרור אותה בעזרת ידית מיוחדת וגם להרים אותה. היא איננה כבדה מידי, והמיקסר שלה הוא לרוב לא עצמאי אלא מהווה חלק ממנה. אז למה בעצם צריך את הבידורית, כיצד היא פועלת, ומה עוד חשוב לדעת עליה?

איך הבידורית פועלת?

אחד מהיתרונות הבולטים בעבודה עם בידורית זה שהיא עובדת על בסיס מתח נטען. מה זה אומר? שיש לה סוללה פנימית שאתם צריכים לטעון אותה, ואז היא מהווה מערכת הגברה ניידת לכל דבר ועניין, בלי שאתם צריכים לחבר אותה למקור חשמלי! זה מאפשר ללא מעט אנשים להשתמש בבידורית במקומות שבהם אין בכלל חיבור לחשמל - כמו למשל פארקים, מרכזים מסחריים, נמלים, וכיו"ב. את הבידורית אתם כמובן טוענים מראש בבית, לרוב לתקופה של 8-9 שעות. באשר לשעות הפעילות שלה - הבידוריות הזולות יחסית יפעלו ברצף במשך 4-5 שעות, ואילו היקרות ביותר יכולות להגיע גם ל11 שעות פעילות רציפות, ואתם צריכים לחשוב מהו הזמן שאתם צריכים כדי שתדעו באיזו בידורית כדאי לכם להשקיע


הבידורית של עולם הסאונד

אין ספק שמערכות אלה הן הפתרון המושלם לאירועים בטבע, ואם אתם רוצים שהאירוע שלכם לא רק ייראה טוב אלא גם יישמע טוב - כדאי שתהיה לכם בידורית.


עולם הסאונד משווקת ומוכרת בידוריות באיכות מעולה, שיספקו לכם בין 8-6 שעות של סאונד איכותי בכל מקום בו תקיימו את האירוע שלכם.
logo בניית אתרים